Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Archiv novinek

Zámecké vinařství Bzenec

Po celou historii jsme pevnou součástí zámeckého areálu ve městě Bzenec, ve východním cípu Jihomoravského kraje. Citlivě, s důrazem na efektivitu a ekologii, obhospodařujeme 540 hektarů vinic ve vinařských podoblastech slovácké, mikulovské a znojemské.

V odrůdové skladbě...

NOVÝ E-SHOP CUKRÁRNA-PEKAŘSTVÍ GUSTO V PROVOZU !!!

14.10.2020 jsme na základě Vašich připomínek ke starému webu spustili nový e-shop cukrárny - pekařství GUSTO. Doufáme, že se Vám bude líbit ! Všechny Vás na něm vítáme !!

Pokud byste měli ještě nějaké podněty...

Náhradní plnění - chráněná dílna

Veškeré zboží je vyráběno v naší chráněné dílně a jeho odběrem si můžete splnit náhradní plnění. Tím ušetřit peníze na odvodech vůči státu, pokud zaměstnáváte osoby se změněnou pracovní schopností.

Svatební koláčky a frgály nově v prodeji

Od 1.5.2020 již prodáváme v našich obchodech a také v E-shopu originální Gusto frgály 700 gr ( hruška,mák,tvaroh, povidla ) 700 gr a mini svatební koláčky !!!!!

Dovoz zboží až do domu

Právě teď rozbíháme závoz našich produktů do vzdálenosti cca 30 km od Holešova konečným zákazníkům. ( Zlín,Otrokovice,Kroměříž,Hulín, Přerov,Bystřice p.Host.,Holešov a vesnice mezi těmito městy ) Konečnými spotřebiteli se myslí soukromé osoby.Do vzdálenosti...